پاسخ‌های دژکوب

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های دژکوب" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

چگونه می توانم از بازیکن دیگری کتیبه بدزدم؟

شما باید به دهکده ای که دارای کتیبه می باشد حملۀ عادی کنید و باید در بین لشکریان خود قهرمان را نیز ارسال کرده باشید و در جنگ پیروز شوید و قهرمان زنده بماند. به همچنین شما باید قبلاً خزانۀ دهکدۀ مورد نظر را نیز تخریب کرده باشید. علاوه بر این شما باید در دهکده ای که از ان حمله را انجام داده اید خزانه نیز داشته باشید. خزانه سطح 10 برای کتیبه کوچک (مخصوص دهکده) و خزانه سطح 20 برای کتیبۀ منحصر به فرد و یا بزرگ.

معمولاً بازیکنان از کتیبه ها بشدت دفاع می کنند بنابراین بهتر است قبل از ارسال لشکریان از امکان شبیه ساز جنگ در اردوگاه برای دانستن اینکه چقدر نیرو باید برای تخریب خزانه و مقابله با نیروی دفاعی بازیکن ارسال کنید، استفاده کنید.


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر