پاسخ‌های دژکوب

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های دژکوب" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

ساختمان - بازار

Marketplace

پیش نیازها: ساختمان اصلی سطح 3, ساختمان اصلی سطح 1, انبار غذا سطح 1, حداقل نسخه دژکوب: 2.5

در بازار قادر به تبادل منابع با بازیکن های دیگر می باشید. هر قدر سطح آن بیشتر باشد قادر به تجارت منابع بیشتری در آن واحد خواهید بود.

وقتی وارد بازار شدید در بالای صفحه 4 گزینه خواهید دید:

  • گزینۀ "تاجران در راه" (ارسال منابع). شما قادر به ارسال منابع بعد از پر کردن فرم ارسال منابع خواهید بود. بعد از کلیک بر روی "تایید" صفحه ای برای شما با اطلاعات وارد شده نمایش داده خواهد شد تا مطمئن شوید اطلاعات را صحیح وارد کرده اید. مطمئن شوید اطلاعات خود را دقیق وارد کرده اید چون در غیر اینصورت شما اولین فردی نخواهید بود که به فردی که اصلا نمی شناسید منابع ارسال می کند.
  • گزینۀ "خرید" برای خرید منابع از بازیکنان دیگر می باشد. اگر منابع کافی داشته باشید می توانید با کلیک بر روی "قبول پیشنهاد" کنار پیشنهاد مورد نظر تجارت را انجام دهید. دقت کنید که برای این مورد صفحۀ تاییدی نمی باشد و با کلیک بر روی گزینه تاجران شروع به حرکت خواهند کرد.
  • گزینۀ سوم "پیشنهاد" می باشد. اینجا شما قادر به دادن پیشنهاد های خود می باشید و سپس باید منتظر بمانید تا پیشنهاد شما از طرف بازیکن دیگر قبول شود.
    اگر نمی خواهید چند روز تاجران شما در راه باشند، باید "حداکثر زمان حمل" را نیز برای پیشنهاد خود تعیین کنید.
  • گزینۀ آخر "تعدیل منابع" می باشد. اینجا شما قادر به تجارت با بازی می باشید (نه بازیکنان) با میزان 1ب1 یعنی برای مثال قادر به تبدیل 500 چوب، 400 خشت، 300 آهن و 4000 گندم به 1500 چوب، 1400 خشت، 1300 آهن و 1000 گندم می باشید.

توجه کنید که هر بازیکن قادر به ذخیرۀ مقدار مشخصی منابع می باشد. اگر بیشتر از ظرفیت انبار و یا انبار غذای بازیکن منابع ارسال و یا دریافت شود، منابع اضافه بیرون ریخته شده و قابل برگشت نخواهد بود.

 

  رومی ها گول ها توتن ها
سرعت تاجران :خانه در ساعت 16 24 12
ظرفیت هر تاجر
500 750 1000

خصوصیات مربطو به هر سطح را می توانید اینجا پیدا کنید.
برای نمایش جدول کامل زمان های ساخت اینجا کلیک کنید. برای سرور اسپید اینجا کلیک کنید.


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر