پاسخ‌های دژکوب

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های دژکوب" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

مسیرهای تجارت

می توانید با استفاده از مسیرهای تجارت مقصدی را برای تاجرهای خود مشخص کنید که بطور اتوماتیک هر روز در ساعت مشخص شده منابع مشخص شده را تاجرهای شما انتقال دهند.

traderoute

می توانید از بازار برای دهکدۀ خود مسیر تجارت تعیین کنید. لازم بذکر می باشد که مسیرهای تجارت تنها برای دهکده های خود می باشد پس تنها زمانی این امکان در بازار قعال خواهد شد که شما بیش از 1 دهکده داشته باشید. اگر بیش از 1 دهکده داشته باشید برای شما گزینه ای به نام "مسیرهای تجارت" در بازار نمایش داده خواهد شد که با کلیک بر روی آن و سپس کلیک بر روی لینک "ایجاد مسیر تجارت جدید" برای دهکدۀ خود مسیر تجارتی مشخص کنید.

traderoute


بعد از انتخاب گزینۀ "ایجاد مسیر تجارت جدید" برای شما این صفحه نمایش داده خواهد شد که توضیحات آن در زیر می باشد:

  • دهکدۀ هدف: دهکده ای که می خواهید منابع به آن ارسال شود.
  • منابع: مقدار منابعی که می خواهید ارسال شود.
  • ساعت شروع: ساعتی که می خواهید تاجرهای شما به راه افتاده و منابع را با خود ببرند.
  • تعداد انتقال: تعداد دفعاتی که می خواهید تاجرها منابع انتقال دهند.
traderoute

بعد از اینکه مسیر تجارتی برای خود ساختید اگر دوباره به صفحۀ مسیرهای تجارت در بازار بروید صفحه ای مانند عکس بالا خواهید دید. برای تغییر اطلاعات مسیر تجارت کافیست روی لینک ویرایش کلیک کنید و برای حذف آن کافیست روی علامت delکلیک کنید. علاوه بر آن شما می توانید در این سطر ببینید برای انجام این تجارت به چند تاجر نیاز می باشد و چند بار تاجر ها ارسال خواهند شد 1×3 یعنی در این تجارت 1 تاجر نیاز می باشد و 3 بار منابع ارسال خواهند شد.


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر