پاسخ‌های دژکوب

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های دژکوب" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

چگونه برای اتحاد فروم (انجمن) بسازم؟

فروم اتحاد

در سال 2008 فروم جدیدی به دژکوب افزوده شد که این فروم امکاناتی مانند فروم های عمومی، فروم های خصوصی، فروم اتحاد و فروم های بسته داشت. در زیر هر یک از این امکانات توضیح داده شده است.

Foum
شروع
اگر برای اولین بار وارد گزینۀ فروم اتحاد خود شوید قادر به ساخت فروم با کلیک بر روی لینک new forum می باشید. اگر بر روی این عکس کلیک کنید شما منویی برای ایجاد فروم جدید مشاهده خواهید کرد. قادر به افزودن 4 نوع فروم می باشید که در زیر به آنها اشاره شده است.

 • فروم عمومی

  همۀ بازیکنان موجود در سرور قادر به نمایش فروم عمومی می باشند ولی تنها اعضای اتحاد خود شما قادر به تغییر مطالب موجود در آن و نوشتن مطلب جدید می باشند. معمولاً از این فروم برای اطلاع رسانی و دادن اخباری در مورد اتحاد استفاده می شود.
  Public board

 • فروم خصوصی

  این فردم تنها از طرف اتحاد خودی و اتحاد هایی که هنگام ساخت تعیین می شود قابل دسترسی است. هنگام ساخت فروم از این نوع از شما خواسته می شود که اتحادهایی که می خواهید قادر به نمایش و ایجاد تغییرات در این فروم باشند را مشخص کنید. اینکار را شما با وارد کردن کد (آیدی) اتحاد و یا نام آن می توانید انجام دهید. اتحاد خود شما همیشه قادر به استفاده از این فروم خواهد بود و نیازی به افزودن آن نمی باشد. با کلیک بر روی عکس "+" می توانید سطر جدیدی برای تعیین اتحاد دیگری که قادر به دسترسی به این فروم می باشد را ایجاد کنید.
  Confederation board

 • فروم اتحاد

  این فروم تنها اعضای اتحاد خود شما می باشد و تنها این افراد قادر به نمایش و یا ایجاد تغییرات در آن می باشند و بازیکنان و اتحاد های دیگر قادر به نمایش آن نخواهند بود.
  Alliance board

 • فروم بسته

  این فروم تقریباً شبیه به فروم خصوصی می باشد، با این فرق که در این فروم باید افرادی که می خواهید قادر به نمایش و یا ایجاد تغییرات در فروم باشند را مشخص کنید. می توانید اینکار را با نوشتن نام و یا کد (آیدی) اکانت آنها انجام دهید. با کلیک بر روی "+" قادر به افزودن بازیکن جدید می باشید.
  Closed board

 • نتیجه

در عکس زیر 4 فروم برای شما نمایش داده شده است که اگر مراحل بالا را انجام دهید خواهید دید. قرمز: فروم عمومی می باشد که همه قادر به نمایش آن می باشند ولی تنها اعضای اتحاد قادر به ویرایش و ایجاد تغییرات در آن می باشند. آبی: فروم خصوصی که تنها از طرف اعضای اتحادهایی که مشخص کرده اید قابل دسترسی می باشد. سبز: فروم اتحادی که تنها اعضای اتحاد خود شما قادر به نمایش و ویرایش و ایجاد تغییرات در آن می باشند. زرد: فرومی که تنها بازیکنانی که در هنگام ساخت آن مشخص شده است قادر به نمایش آن و ویرایش و ایجاد تغییرات در آن می باشند.
The final forum

 

اگر بر روی کلید edit کلیک کنید تصویرهای کوچکی برای شما نمایش داده خواهد شد که از آنها برای ویرایش و یا حذف فروم استفاده کنید.

کدهای بی بی BB
کدهای BB ای که در این فروم می توانید استفاده کنید در زیر توضیح داده شده است.

این کد ها را از قسمت پیام های اکانت می توانید استفاده کنید.

برای دسترسی به این کد ها از امکانات بالای صفحه می توانید استفاده کنید.
BBCode

مشکل؟

Error message
اگر مشکل بالا برای شما نمایش داده شده با انجام کارهای زیر قادر به رفع مشکل می باشید:

 1. سفارت را انتخاب کنید.
 2. لینک "» نمایش اتحاد" را انتخاب کنید.
 3. در بالای صفحۀ جدید لینک "تغییرات" را انتخاب کنید.
 4. در صفحۀ جدید "لینک فروم" را انتخاب کرده و "تایید" را کلیک کنید.
 5. در صفحۀ جدید گزینۀ "آدرس URL" را خالی کرده و "تایید را کلید کنید.

مشکل رفع خواهد شد.


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر