پاسخ‌های دژکوب

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های دژکوب" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

طلا - چگونه طلا بدست آورم؟

یکی از راه های بدست آوردن طلا دعوت بازیکن دیگر به بازی می باشد؛ چگونگی انجام اینکار و توضیحات لازم در زیر داده شده است.

چقدر طلا می توانم بدست آورم؟

برای هر بازیکنی که به بازی دعوت می کنید و ایشان بعد از ثبت نام و بازی قادر به ساخت دهکدۀ دوم برای اکانت خود می شود برای شما 50 طلا داده خواهد شد که قادر به استفادۀ آنها دقیقاً همانند طلای خریداری شده می باشید و تنها فرقی که این طلا با طلای خریداری شده دارد این می باشد که این طلاها در صورت اتمام سرور و یا حذف اکانت قابل انتقال به اکانت دیگری نخواهند بود. چگونه قادر به انجام اینکار می باشم؟ ابتدا باید شما صفحۀ "بدست آوردن طلا"ی اکانت خود را کنترل کنید، می توانید با کلیک بر روی گزینۀ "دژکوب پلاس" و سپس انتخاب این گزینه در بالای صفحه وارد این قسمت شوید. اگر صفحۀ درست را پیدا کنید باید شبیه به صفحۀ زیر باشد (به فارسی):


playerhireplayer1.png

سپس شما قادر به کپی کردن لینک دعوت خود و ارسال آن به دوستان و ارسال آن در فروم و یا گذاشتن آن در هر کجا که دوست دارید می باشید. روش دیگر نیز ارسال ایمیل از طریق خود بازی می باشد. اگر بر روی لینک دعوت از طریق ایمیل کلیک کنید صفحه ای مانند صفحۀ زیر برای شما نمایش داده خواهد شد:

playerhireplayer2.png

شما قادر به افزودن 6 آدرس ایمیل برای دعوت آنها به بازی می باشید و در صورت تمایل قادر به نوشتن نامه ای نیز برای ارسال با نامۀ دعوت می باشید. اطلاعات اکانت کسی که از طریق کلیک بر روی لینک شما و یا دعوت از طریق ایمیل اکانت بسازد در این صفحه برای شما مانند مصال زیر نمایش داده خواهد شد:

<playerhireplayer3.png

محدودیتی در دعوت بازیکن جدید از و یا مقدار طلای دریافت شده از این طریق نمی باشد.


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر