پاسخ‌های دژکوب

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های دژکوب" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

آیا قادر به انتقال طلای باقی ماندۀ اکانت می باشم؟

اگر شما حداقل یکبار سکۀ طلای دژکوب خریداری کرده باشید آنگاه می توانید سکه های طلای دژکوب خریداری شدۀ باقی مانده را بعد از حذف اکانت انتقال دهید؛ سکه های طلاهای زیر قابل انتقال نمی باشند:

  • طلاهایی که در ابتدای بازی برای شما اهدا می شوند (35 طلای ابتدای بازی اهدا شده از طرف کاردان)
  • سکه های نقرۀ دژکوب تبدیل شده به سکۀ طلای دژکوب
  • طلاهای بدست آمده از طریق دعوت بازیکنان دیگر

لازم بذکر می باشد که سکه های طلای ذکر شده در بالا اول از بقیه استفاده خواهند شد.
این یعنی اگر شما بعد از دریافت 35 طلایی که در ابتدای بازی برای شما اهدا می شود 100 طلا خریداری کرده و 50 طلا مصرف کنید، قادر به انتقال 85 طلا خواهید بود.
در عین حال اگر شما بعد از دریافت 35 طلای ابتدای بازی 30 طلا خریداری کرده و 30 طلا مصرف کنید تنها قادر به انتقال 30 طلای خریداری شدۀ خود می باشید.

بعد از اینکه اکانت شما حذف شد (دیگر قادر به وارد شدن به اکانت خود نبودید) نامه ای به آدرس ایمیلی که در زمان حذف بر روی اکانت بود ارسال خواهد شد که در آن نامه لینکی برای انتقال طلای باقی مانده و اطلاعات لازم دیگر موجود می باشد. لطفا به یاد داشته باشید که تنها طلاهای خود را می توانید بین سرور های کشوری که خریداری کرده اید انتقال دهید و قادر به انتقال طلای خود به سرور کشور دیگر نمی باشید.


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر