پاسخ‌های دژکوب

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های دژکوب" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

چگونه قادر به ساخت در دیدکلی دهکده می باشم؟

بیایید با هم نامه ای که در هنگام ساخت اکانت برای شما ارسال شده است را مطالعه کنیم.

قسمت پیام ها را در اکانت انتخاب کرده و سپس نامۀ "به دژکوب خوش آمدید" را باز کنید.

welcome
از آنجا که شروع به بازی کرده اید، حمایت از تازه واردین شما در حال کاهش می باشد و باید بزودی شروع به ساخت کنید.

توجه: مدت حمایت از تازه واردین با قدیمی تر شدن سرور بیشتر می شود. در صورت ثبت نام در سرور قدیمی تر حمایت از تازه واردین بیشتری نسبت به ثبت نام در سرور جدید تر خواهید داشت ولی بازی در سرور قدیمی تر نیز بسیار دشوار می باشد.

برای ارتقاء منابع باید به دیدکلی دهکده برویم. هنگام وارد شدن به اکانت این صفحه برای شما باز خواهد شد ولی در صورتی که در صفحۀ دیگری باشید برای باز کردن آن کافیست روی گزینۀ اول در منوی بالایی بازی کلیک کنید.

build1
به دهکدۀ خود نگاه کنید. متوجه معادن و مزارعی خواهید شد که منابع شما در آنها تولید می شود و روی هر کدام دایرۀ زرد رنگی می باشد که درون آنها سطح آنها نوشته شده است. با ارتقاء آنها تولیدی شما نیز افزایش خواهد یافت. در نامۀ بالا توصیه شده بود که تولید منابع خود را افزایش دهید پس بیایید باهم یک گندم زار ارتقاء دهیم. گندم زاری که با دایرۀ آبی مشخص کرده ام را می بینید؟ روی آن کلیک کنید.

build2
این گندم زار شما می باشد، همانطور که می بینید سطح 0 می باشد و تولیدی آۀن در این سطح برابر 2 واحد در ساعت می باشد. اگر آن را ارتقاء دهیم تولید آن برابر 5 واحد در ساعت خواهد شد. روی لینک "ارتقاء به سطح 1" کلیک کنید. این شما را به دیدکلی دهکده انتقال خواهد داد ولی اگر به پایین صفحه دقت کنید چیزی مانند این خواهید دید.

ساختمان:
گندم زار (سطح 1) 0:02:30 ساعت     زمان تکمیل 07:03 ساعت

البته این پیام نسبت به ویرایش بازی امکان دارد متفاوت باشد ولی چیزی شبیه آن خواهید دید.
حال فقط 2 دقیقه و 30 ثانیه منتظر بمانید تا ساخت تمام شود...
(بعد از 2 دقیقه و 30 ثانیه)

حال شما صاحب یک گندم زار سطح 1 می باشید! همانطور که می بینید تولیدی گندم شما افزایش یافته است و الان شما 13 واحد در ساعت گندم تولید می کنید.


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر