پاسخ‌های دژکوب

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های دژکوب" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

ساختمان - نظامی - عمومی

نظامی

ساختمان هایی که به نحوی با لشکریان شما در ارتباط می باشند، ساختمان های نظامی شما می باشند. تعداد زیادی از این نوع ساختمان ها می باشد که در این صفحه لیست و توضیح داده شده اند.

تربیت - - سربازخانه، اصطبل و کارگاه
برای داشتن لشکر باید آنها را تربیت کنید. برای اینکه انواع مختلفی نیرو موجود می باشد برای تربیت آنها نیز انواع مختلفی ساختمان موجود است.

تربیت (ساختمان های پیشرفته) - سربازخانه بزرگ و اصطبل بزرگ
بعد از مدتی در بازی از نظر منابع برای تربیت نیرو مشکلی نخواهید داشت و منابع به اندازۀ کافی خواهید داشت ولی سرعت ساخت سربازخانه و اصطبل برای شما مشکل ساز خواهد بود. زمانی که این اتفاق افتاد شما قادر به ساخت سربازخانه بزرگ و اصطبل بزرگ می باشید. این ساختمان ها دقیقا همانند سربازخانه و اصطبل معمولی می باشند ولی هزینۀ ساخت در آنها 3 برابر مقدار واقعی آنها می باشد. به نظر گران می آید ولی برای بازیکنان مهاجم این ساختمان ها نیاز می باشد.

دفاعی - تله ساز، دیوارشهر، دیوار گلی و پرچین
همیشه نیاز به دفاع از دهکۀ خود دارید. هر نژادی دارای دیوار مخصوص خود می باشد که قدرت دفاعی و استقامت خاص خود را دارند. دیوار قدرت دفاعی سربازان موجود در دهکده را افزایش می دهد. برای مثال در دیوار شهر برای نژاد رومی این ساختمان در سطح 20 قدرت دفاعی سربازان را تا 80% افزایش خواهد داد.

  • رومی ها: دیوار شهر، قدرت دفاعی بسیار بالایی برای سربازان شما فراهم خواهد کرد ولی براحتی قابل تخریب می باشد.
  • توتن ها: دیوار گلی، قدرت دفاعی کمی برای سربازان خواهد داد ولی تخریب آن تقریباً امکان ناپذیر می باشد.
  • گول ها: پرچین، متوسط نسبت به دو نژاد قبلی.

علاوه بر پرچین گول ها قادر به ساخت تله ساز می باشند که قادر به ساخت حداکثر 400 تله در آن می باشید. وقتی فردی به دهکده حمله می کند سربازان وی در تله های شما افتاده و زندانی خواهند شد.

تحقیق و ارتقاء - دارالفنون، آهنگری
قبل از اینکه قادر به ساخت نیروی جدیدی در سربازخانه باشید باید آن را در دارالفنون تحقیق کنید. وقتی مقداری نیرو ساختید قادر به افزایش قدرت آنها می باشید. شما قادر به انجام اینکار در آهنگری می باشید.

مخصوص - اردوگاه و عمارت قهرمان
اردوگاه برای تمامی ساختمان های نظامی نیاز می باشد و تنها قابل احداث در یک محل در دهکده می باشد که محل نیم دایره شکلی در کنار ساختمان اصلی می باشد. در عمارت قهرمان شما قادر به تربیت قهرمان برای اکانت خود می باشید. قهرمان نیوری بسیار قوی می باشد که امتیازاتی را در جنگ برای شما می دهد.


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر